Neden Air Optix Plus Hydraglyde Lens Kullanmalıyız?

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Lensler yağlara karşı birikinti direnci sağlayan ürünlerdir. Aynı zamanda lens kozmetik el kremlerinde bulunan kalıntılar gibi birikintileri karşında gözü korumaya alma özelliği vardır.  İçeriğinde hidrojen denilen nem oluşturan nem takviyesini sağlayan bir özelliği bulunur.  Bu sayede lensin yüzeyi sürekli nemli kalır. Diğer lenslerle mukayese edildiğinde üstün yağ birikintilerine karşı yüksek direnci bulunur.  Gözyaşlarında bulunan majör adı verilen yüksek yağ oranlarına karşı dirençlidir.

Lens Özellikleri

Air Optix Plus Hydraglyde lensler Alkon markası tarafından üretilmektedir. Air optix konta Air Optix Plus Hydraglyde lens Gözde kaldığı 16 saat boyunca nemli ve ıslak kalma özelliğine sahiptir.  Aynı zamanda göz yüzeyindeki nemin kombinasyonunu oluşturarak bir araya getirir.  Bu yüksek kaliteli lens özelliğidir.  Silikon hidrojel göz kuruluğu olan hastalarda ise gözün nemini sürekli dengede tutar.  Ayrıca gözde unutmalara karşı veya 6 geceye kadar gözde kalması durumunda hiç bir alerjik reaksiyona sebep olmaz.  Ayrıca Air Optix Plus Hydraglyde lenslerde diğerlerinden farklı olarak 5 kat daha oksijen sirkülâsyonu bulunur ve bu sirkülâsyonu devam ettiren hidrojel malzemeden üretilmiştir.  Kullanıldığı süre içinde sürekli nemli kalmasını sağlar.  Ayrıca gözlerdeki yağ birikintilerine karşı gözü korur ve gözün nefes almasını sağladığı içinde oldukça konforlu lenslerdir.  görüntü son derece parlak sağlıklı ve berraktır

Lens Kullanıcı Memnuniyeti

Bu lensler gerek sürekli lens kullanan hastalarda gerekse ilk defa lens kullanmaya başlayan hastalarda kalite ve konfor memnuniyeti üst düzeydedir.  Oksijen ve suya dayanıklılık özelliği kullanıcı açısından da son derece kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır.  Lensler son yıllarda üretilen ve göz hastaları açısından en konforlu lens nelerdir.  Gözü rahatsız etmez ağrı acı ve batma oluşmaz.  Göz kuruluğu olan kişilerde veya sürekli bilgisayar başında çalışmak zorunda olan kişilerde kuruma yapmadığı gibi göz kuruluğunu önler ve gözü 24 saat nemli tutma özelliğine sahiptir. Air Optix Plus Hydraglyde lensler diğer birçok lenslerle mukayese edildiğinde yağ birikintisine karşı direnç sağlamış sağlıklı lenslerdir.

Yorumlar