Neden Purevision 2 Hd Lens Kullanmalıyız?

Lens Fiyatları

Purevision 2 HD lens yüksek çözünürlük özelliklere sahiptir.  Bu Purevision 2 HD lens son derece konforlu bir görüş alanı sağlar.  Gün içinde göz hareketlerinde ve görüş alanında hiçbir sorun yaratmaz.  Tam tersi bütün bunlara ayak uyduran devrim olarak nitelendiren lenslerden biridir.  Astigmat hastalarının rahatlıkla ve kesintisiz sürekli kullanabilecekleri yüksek çözünürlüğe sahip lenslerdir. 

Kontakt Lenslerde HD Özelliği

Özellikle astigmat hastaları için geliştirilmiştir gün boyu kesintisiz kullanıldığında son derece canlı ve net bir görüntü sağlar.  Çok ince tasarlanan Purevision 2 HD lensler gözünde lens yokmuş hissi yaratan ve gün boyu aynı rahatlığı sürdürülebilme sağlayan özelliklere sahiptir.

Lenslerin Tercih Sebepleri

Bu lensler yeni nesil ve son teknoloji ile ürettiği için gerek düşük ışık durumunda veya yüksek parlak ışıklar da dahi son derece net canlı ve keskin görmenizi sağlamaktadır.  Kullanıldığı süre içinde gözün sürekli nemli kalmasını sağlamakla en yüksek konforu oluşturur.  Bulanık görme sorunları tamamen azalır.  En üst seviyede stabilite sağlar.  İçeriğinde bulunan yüksek oksijen iletme özelliği de gözlere sağlık ve canlılık katar.  Son derece net görüntü sağlar.  

Kullanan hastalar çok az ışıkta bile çok net görüntü sağlandığını ve parlamaların azaldığı kanıtlanmıştır.  Ayrıca astigmat bulunan hastalarda yüzde yetmiş oranında bir görüş sağladığını da geri dönüşlerde belirtilmiştir.  Kullanan hastalar arasında geri dönüşler mükemmel olarak tanımlanmaktadır.  

Göz doktorları purevision 2 HD lensler 10 hastadan dokuzuna mutlaka reçete etmekte ve hasta takiplerinde ulaştıkları sonuçların mükemmel olduğunu rapor etmişlerdir.  Dolayısıyla göz doktorlarının %97’si bu lensin kullanımının hasta sağlığı açısından çok olumlu gelişmeler sağladığını belirtmektedir.

Lens Kullanımında Sağladığı Rahatlık

Bu lensleri yeni kullanan özellikle ilk deneyen hastalarda gerçekten gerek yakın görüşlerde veya uzak görüşlerde bulanıklık probleminin tamamen ortadan kalktığı söylenmektedir.  Özellikle elektronik cihazlar karşısında bilgisayarda uzun süre zaman geçiren kişilerde oluşan bulanıklık sorunu Purevision 2 HD lens kullanımından sonra tamamen ortadan kalktığı bilinmektedir.  Diğer lenslerden farkı bu noktada çok fazla öne çıkmaktadır.  Diğerlerine göre biraz daha maliyeti yüksek olmasına rağmen görüş kalitesinin yüksek performanstadır.  Şu anda piyasada kullanılan lenslerin en iyisi olduğu söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X

Lütfen bekleyin…