Purevision 2 HD Lens Özellikleri

LensOptikal Lens Fiyatları, en iyi lens markaları

Kontakt lensler göz rahatsızlıklarının düzeltilmesinde, renk değişimlerinde ve görüntü güzelliği için kullanılır. Doktor kontrolünde gözün uygun olup olmaması tespit edildikten sonra kullanılması göz sağlığı için çok önemlidir. Doktor kontrolünde kullanılması gereken lens tipi, derecesi belirlenip uygun olan lens önerisi yapılmalıdır. Lenslerin kullanım alanları ve özellikleri farklı olurken aynı zamanda dikkatli olunması gerekli noktalar vardır. Lens ile aylık kullanım sağlansa bile uyunmamalı ve temizliğine özen gösterilmelidir. Kullanım sırasında batma, yanma ve kızarıklık olması halinde mutlaka muayene olunan doktora bilgi verilmelidir.

Purevision 2 HD lens Fiyatı, bausch lomb purevision 2
Purevision 2 Hd Lens Fiyatı

Purevision 2 HD Lens

Purevision 2 HD lensler özellikleri bakımından diğer lenslere göre daha yüksek teknolojide üretilmiş aylık lenslerdir. Düşük ışıkta dahi görme yetisini üst kaliteye taşıyarak daha net ve canlı görüntü sağlamaktadır. Her lens için geçerli olan nemli bırakma özelliğiyle konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. Lensin özellikleri arasında yüksek bir şekilde oksijen geçirgenliği sağlaması yer alır. HD görüş sağlayan Purevision 2 HD lensler bir aylık kullanıma sahiptir. İnce bir tasarıma sahip olup tutma konusunda sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Aynı zamanda üretim tasarımında high definition optik kullanılması daha kaliteli bir görüntü elde edilmesini sağlamıştır. Bu özellikleri dikkate alındığında saydam lensler arasında en kaliteli ve en çok tercih edilen kategoride yer alır.

Purevision 2 HD Lens Nasıl Takılır?

Lensler için kullanım şartları genel itibariyle ellerin temiz olmasından geçmektedir. Lenslere temas edilmeden önce mutlaka ellerin yıkanmış olması gerekir. Temizlik sonrası dikkat edilmesi gereken ve zarar vermeden kullanım sağlamak için lenslerin nasıl takılacağını bilmek önem taşır. Lens takarken mutlaka sağ el işaret parmağı üzerinde sabit durması gereklidir. Göz kapağını açmak ve rahat bir şekilde takmak için sol el orta parmak yardımıyla göz kapağı açılır. Açılma işleminden sonra nazik bir hareketle gözün retinasına lens yerleştirilir. Tam yerine denk gelmesi önemlidir. Denk gelmeme durumunda mutlaka temiz ellerle küçük düzeltmeler yapılmalıdır. Temizlik ve hijyen konularına dikkat ederek ve sorunsuz bir takma işlemi gerçekleştirdikten sonra lenslerin kullanımı oldukça kolaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha hızlı alışveriş için mobil uygulamamızı kullanabilirsiniz.
UYGULAMAYI  AÇ
X